4/12/2021
دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
بازارهای فرابورس و بورس در روزهای آتی میزبان دو عرضه اولیه خواهند بود

بازارهای فرابورس و بورس در روزهای آتی میزبان دو عرضه اولیه خواهند بود

بازارهای فرابورس و بورس به ترتیب در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 19 و 20 اسفندماه، میزبان عرضه اولیه سهام شرکت ریل پرداز نو آفرین با نماد (حآفرین) و شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار بانماد(مدار) هستند.

اعتمادآنلاین| در روز سه‌شنبه، 10 درصد از کل سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین با دامنه قیمتی بین 434 تا 444 تومان در فرابورس عرضه خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی، 1300 سهم است.

 

همچنین در روز چهارشنبه مورخ تعداد 345 میلیون سهم معادل 15 درصد از سهام شرکت "سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار" به عنوان پانصد و هفتاد و هفتمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "سرمایه گذاری ها" و طبقه "سایر واسطه های مالی" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد " مدار " به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. حداکثر سهمیه ای که به هر کد حقیقی می رسد نیز 400 سهم است.


همچنین تعداد 299 میلیون سهم از کل سهام قابل عرضه در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم به غیر از صندوق های سرمایه گذاری در روز عرضه اختصاص خواهد یافت و تعداد 46 میلیون سهم نیز صرفا به صندوق های سرمایه گذاری در روز معاملاتی شنبه مورخ  اسفندماه به قیمت کشف شده در روز عرضه، ارائه خواهد شد که ساز و کار عملیاتی آن متعاقبا اعلام می شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها