5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
امیدهای استقلال قهرمان شدند

امیدهای استقلال قهرمان شدند

تیم امید استقلال با هدایت آرش برهانی رقابت تنگاتنگی با تیم بادران داشت و در نهایت با 39 امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به بادران به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

اعتمادآنلاین| تیم رده امید استقلال با برتری دو بر یک برابر سایپا، قهرمان رقابت‌های این رده سنی شد.

 

به گزارش ایسنا، تیم امید استقلال با هدایت آرش برهانی رقابت تنگاتنگی با تیم بادران داشت و در نهایت با 39 امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به بادران به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

 

احمد مددی مدیرعامل استقلال به مناسبت قهرمانی تیم رده امید این باشگاه در رقابت‌های لیگ برتر رده امید تهران، پیامی صادر کرد که به شرح زیر است:

 

«از اینکه تلاش شما عزیزان با هدایت کادرفنی، آرش برهانی عزیز و مجموعه مدیریتی آکادمی استقلال به ثمر رسید، همه هواداران از جمله بنده به عنوان عضو کوچک خانواده بزرگ استقلال خوشحال شدیم.

 

شما آینده سازان استقلال هستید و این موفقیت نشان دهنده توانایی‌های شما عزیزان است.

 

بنده از زمان قبول سمت سرپرست باشگاه و در ادامه مدیرعاملی باشگاه بزرگ استقلال، تلاش کردم تا فضایی پاک و پربار را در مجموعه آکادمی باشگاه با کمک آقای فریاد شیران ایجاد کنم و مطمئنم این روند موقیت آمیز را در همه رده‌های سنی مشاهده خواهیم کرد.

 

لازم می‌دانم خسته‌نباشید جانانه‌ای به شما بازیکنان پرتلاش بگویم و امیدوارم که به زودی در عرصه‌های دیگر فوتبال بزرگسالان موفقیت‌های شما را شاهد باشیم.»

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها