5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
ارائه 10 میلیون سیم‌کارت دانش آموزی

ارائه 10 میلیون سیم‌کارت دانش آموزی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مصوبه اینترنت و کودک گفت: ارائه سیم‌کارت دانش‌آموزی در دستور کار قرار دارد و 10 میلیون سیم کارت جدید و بسته‌های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه خواهد شد.

اعتمادآنلاین| محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جمعی از معاونان و مدیران سازمان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با تقدیر از کارکنان و عملکرد این سازمان در سال گذشته اظهار کرد: در سال گذشته سازمان تنظیم مقررات پیگیر حمایت از آموزش مجازی و عدالت آموزشی بود که در کنار برگزاری کمیسیون تنظیم مقررات و تصویب آیین نامه‌هایی که به پیشبرد اهداف کمک کند بسیار موثر بود.

 

به گزارش تسنیم، آذری جهرمی با بیان اینکه در آخر دولت یازدهم هستیم افزود: وظیفه ما خدمت‌رسانی است و اول و آخر دولت نمی‌شناسیم ما همواره برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنیم و پایان دولت معنا ندارد.

 

 ارائه 10 میلیون سیم کارت دانش آموزی 

 

وزیر ارتباطات تصریح کرد: مصوبه اینترنت و کودک ما را ملزم می‌کند تا سیم‌کارت‌ مخصوص کودکان ارائه دهیم، بنابراین باید شماره‌‌دهی را در اختیار اپراتورها قرار دهیم.

 

 وی ادامه داد: ارایه سیم‌کارت دانش‌آموزی در دستور کار قرار دارد به طوری که  10 میلیون سیم کارت جدید و  بسته‌های اینترنتی رایگان به دانش آموزان عرضه شود.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات در پایان تاکید کرد: انتظار داریم کارها با جدیت انجام تا اتفاقات خوبی در مدت باقی مانده از دولت انجام شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها