5/16/2021
یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دور دنیا| پزشک مصری برای کمک به مستمندان خودرو خود را به مطب تبدیل کرد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا| پزشک مصری برای کمک به مستمندان خودرو خود را به مطب تبدیل کرد

یک پزشک مصری برای کمک به بیماران به ویژه مستمندان مبتلا به ویروس کرونا خودرو خود را به مطب سیار تبدیل کرد و تلفنش را برای ویزیت مجانی روی شیشه عقب قرار داد.

اعتمادآنلاین| یک پزشک مصری برای کمک به بیماران به ویژه مستمندان مبتلا به ویروس کرونا خودرو خود را به مطب سیار تبدیل کرد و تلفنش را برای ویزیت مجانی روی شیشه عقب قرار داد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از رسانه‌های مصری، این پزشک که محمد عبدالعلیم نام دارد بعد از پایان شیفت خود در بیمارستان، خودرو خود را در یکی از خیابان‌های شلوغ شهر اکتبر واقع در جنوب قاهره پارک می‌کند و به رایگان خدمات پزشکی به عابران ارائه می‌دهد.

 

او قند و فشار خون را اندازه‌گیری می‌کند و برای بیمارانی که به خودرویش مراجعه می‌کنند نسخه می‌نویسد، این در حالی است که شماره تلفن خود را بزرگ روی شیشه عقب اتومبیل نوشته و از مراجعان می‌خواهد تا زمان بهبود کامل با او در تماس باشند.

 

این پزشک متخصص قلب و عروق می‌گوید، بعد از شیوع ویروس کرونا داوطلبانه به بخش کرونا رفته و حتی به همین خاطر به این ویروس هم مبتلا شده بود و از آن پس تصمیم گرفت تمامی تلاش خود را برای مقابله با این ویروس به کار بندد.

 

او هدف از توقف در کنار خیابان و ویزیت مردم را کشف سریع بیماری‌های مزمن مردم برای مقابله‌ی هرچه بهتر با ویروس کرونا عنوان کرد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها