5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
تولید فصل پنجم «تاج» تابستان آغاز می‌شود

تولید فصل پنجم «تاج» تابستان آغاز می‌شود

عوامل سریال «تاج» برای ساخت فصل پنجم دست به کار شده‌اند و بنابر اعلام تهیه‌کنندگان تولید این فصل تابستان امسال کلید خواهد خورد.

اعتمادآنلاین| عوامل سریال «تاج» برای ساخت فصل پنجم دست به کار شده‌اند و بنابر اعلام تهیه‌کنندگان تولید این فصل تابستان امسال کلید خواهد خورد.

 

به گزارش مهر، به نقل از ورایتی، تولید فصل پنجم سریال «تاج» محصول نتفلیکس از ماه جولای شروع می‌شود. تهیه کنندگان سریال با تایید این تاریخ گفته‌اند در این فصل نقش چهره‌های سلطنتی به تمامی به بازیگران جدیدی سپرده می‌شود.

 

الیزابت دبیکی بازیگر «تنت» در نقش پرنسس دایانا، دومینیک وست در نقش پرنس چارلز، ایملدا استاونتن در نقش ملکه و لسلی منویل در نقش پرنسس مارگارت بازی خواهند کرد.

 

دست‌اندرکاران ساخت اکنون استقرار در استودیو الستر در شمال لندن را شروع کرده‌اند و امیدوارند تا تابستان پروتکل‌های شدید کرونا تخفیف پیدا کند و بتوانند راحت‌تر کار تولید را در پیش بگیرند. بریتانیا قرار است از 12 آوریل محدودیت‌ها را کاهش دهد.

 

فیلمبرداری فصل چهارم «تاج» پیش از شروع اولین قرنطینه بریتانیا در مارس 2020 تمام شده بود و در نهایت شخصیت دایانا که همه مدت‌ها در انتظارش بودند با بازی اما کورین در این فصل ظاهر شد و این فصل توانست جایزه گلدن گلوب و انجمن بازیگران را از آن خود کند.

 

سریال «تاج» فصل نخست خود را سال 2016 روی آنتن برد و خانواده سلطنتی بریتانیا و حواشی زندگی آنها را از دهه 1940 و اوایل 1950 با ازدواج ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ شروع کرد.

 

در فصل سوم که سال 2019 پخش شد دهه 1960 و1970 تصویر شد و بازیگران مسن‌تر جایگزین بازیگران دو فصل اول شدند. فصل 4 رابطه بین پرنسس دایانا را که سال 1961 متولد شد با پرنس چارلز شروع کرد و فصل پنجم اوایل دهه 1990 و دوره خیلی پرسروصدای زندگی سلطنتی را در پیش روی دارد.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها