5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
AFC به نامه استعلام فدراسیون فوتبال پاسخ داد / هیچ‌کدام از تیم‌های ایرانی بازیکن و مربی محروم ندارند

AFC به نامه استعلام فدراسیون فوتبال پاسخ داد / هیچ‌کدام از تیم‌های ایرانی بازیکن و مربی محروم ندارند

مدیر امور بین‌الملل باشگاه، کنفدراسیون فوتبال به نامه استعلام فدراسیون فوتبال به نمایندگی از چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان 2021 آسیا مبنی بر اینکه آیا از جمع بازیکنان و اعضای کادر فنی این چهار تیم، فردی با محرومیت روبرو است یا نه، پاسخ داد.

اعتمادآنلاین| کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به استعلام ایران اعلام کرد که هیچ کدام از نمایندگان کشورمان باری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازیکن و مربی محروم ندارند.


به گزارش مهر، بنا بر اعلام امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه، کنفدراسیون فوتبال به نامه استعلام فدراسیون فوتبال به نمایندگی از چهار باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان 2021 آسیا مبنی بر اینکه آیا از جمع بازیکنان و اعضای کادر فنی این چهار تیم، فردی با محرومیت روبرو است یا نه، پاسخ داد.

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخشی از نامه ارسالی خود چنین آورده است:

 

«طبق آمار و رکوردهای موجود نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا، هیچ‌یک از بازیکنان و مربیان چهار باشگاه ایرانی با محرومیت در لیگ قهرمانان آسیا 2021 روبرو نیستند ولی یادآور می‌شویم که طبق قانون 3 – 1 – 67 برگزاری مسابقات، مسئولیت این موضوع با باشگاه‌ها است و ایشان نسبت به محرومیت یا عدم محرومیت بازیکنان در مسابقه، مسئول هستند.»

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها