5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
حضور یک‌سوم از کارکنان در دستگاه‌های اجرایی لازم است / در حال نظارت و رصد از دستگاه‌های اجرایی هستیم /  تردد خودرو ها به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است
عیسی فرهادی، فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با کرونا:

حضور یک‌سوم از کارکنان در دستگاه‌های اجرایی لازم است / در حال نظارت و رصد از دستگاه‌های اجرایی هستیم / تردد خودرو ها به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است

فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با کرونا کلانشهر تهران گفت: بر همین اساس فقط حضور یک سوم از کارکنان در دستگاه‌های اجرایی لازم است، البته در ادارات ضروری حضور نیمی از کارمندان ضروری است.

اعتمادآنلاین| "عیسی فرهادی" فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با کرونا کلانشهر تهران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به دلیل شرایط قرمز کرونایی در شهر تهران کلیه دستگاههای اجرایی طبق قوانین و مقررات موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند. بر همین اساس فقط حضور یک سوم از کارکنان در دستگاههای اجرای لازم است ، البته در ادارات ضروری حضور نیمی از کارمندان ضروری است.

 

به گزارش ایلنا، فرهادی افزود: بازرسی فرمانداری تهران به صورت روزانه و مستمر در حال نظارت و رصد از دستگاههای اجرایی است. در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی دستگاه ها ی اجرایی ضمن برخورد با این دستگاهها به  هیات تخلفات معرفی خواهند شد.

 

فرماندار تهران با بیان اینکه اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند به طور قطع موج چهارم کرونا را به سلامت پشت سر می‌گذاریم، گفت: هم اکنون در بسیاری از بیمارستان‌ها مراجعان کرونا بسیار زیاد شده  لذا انتظار داریم مردم این توصیه ها را جدی بگیرند و همانند سال گذشته رعایت کنند تا از این موج چهارم عبور کنیم.

 

فرهادی در مورد منع تردد خودروها گفت : تردد خودرو ها به شهرهای قرمز و نارنجی که تهران نیز جزء این شهرهاست از مرز استان در نظر گرفته شده است و ورود وخروج به این شهرها ممنوع است و منع تردد درون شهری نیز از ساعت 10 شب تا 3 صبح کماکان پا بر جاست.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها