5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
سرگردانی قرمزپوشان پیش از سفر به گوا

سرگردانی قرمزپوشان پیش از سفر به گوا

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس حدود ساعت 16:50 دقیقه امروز (21 فروردین ماه) برای سفر به گوای هند وارد هواپیمای شرکت وارش شدند تا در نهایت پس از حدود هفت ساعت تاخیر پرواز چارتر این تیم انجام شود.

اعتمادآنلاین| اعضای تیم فوتبال پرسپولیس حدود ساعت 16:50 دقیقه امروز برای سفر به گوای هند وارد هواپیمای شرکت وارش شدند تا در نهایت پس از حدود هفت ساعت تاخیر پرواز چارتر این تیم انجام شود.

 

به گزارش فارس، این در شرایطی است که پس از ورود اعضای تیم پرسپولیس به داخل هواپیما ناگهان مهمانداران و کادر  پرواز فرم‌های خوداظهاری که از طرف هندی‌ها در اختیار آنها قرار گرفته بود تحویل  اعضای کاروان  پرسپولیس دادند تا پس از پر کردن این فرم‌ها هواپیما از روی زمین بلند شده و به سمت گوا پرواز کند.

 

این در شرایطی است که امروز هم  پرسپولیس برای سفر به محل برگزاری گروه پنجم قهرمانان لیگ آسیا با دردسرهایی مواجه شده و پس از پیگیری مسئولان این باشگاه در نهایت نیروی هوایی هند که فرودگاه شهر گوا را در اختیار دارد مجوز سفر سرخپوشان را صادر کرد. 

 

اکنون بازیکنان، مربیان، کادر پزشکی و مدیریت تیم  پرسپولیس در داخل هواپیما مشغول تکمیل فرم‌ها هستند و به نظر می‌رسد تا دقایقی دیگر پرواز این تیم به هند انجام شود.

 

این در شرایطی است که رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس ساعت 17:09 امروز با انتشار خبری درباره وضعیت فرشاد فرجی و سعید آقایی اعلام کرد این تیم با 21 بازیکن راهی هند شد. 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها