5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
اظهارات هاشمی درباره واکسیناسیون کرونا

اظهارات هاشمی درباره واکسیناسیون کرونا

رئیس شورای شهر تهران گفت: نوسان در موضع گیری و دادن وعده درباره واکسیناسیون میان مسئولان نگران کننده است.

اعتمادآنلاین| محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: تعداد فوتی‌ها در تهران که در بهشت زهرا دفن می‌شوند از عدد 70 عبور کرده است.

 

وی ادامه داد: نوسان در موضع گیری و دادن وعده درباره واکسیناسیون میان مسعولان نگران کننده است و تا به امروز هم تعداد کمی توانستند از واکسن استفاده کنند.

 

وی افزود: نباید مسئول سلامت کشور، یک روز در قامت موفق‌ترین کشور در مهار کرونا و چندی بعد بعنوان فردی مایوس اظهار نظر کند و برنامه‌هایی را اعلام کند که مشخص است به دلیل تحریم و سایر مشکلات اجرایی نیست.

 

هاشمی گفت: افراط و تفریط در اظهار نظر‌های رسمی، موجب می‌شود تا افکار عمومی به بازار شایعات و اخبار غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی رو بیاورد و نسبت به تنظیم رفتار خود در جامعه از نرفتن به سفر تا کاهش تردد و خودداری از حضور در اجتماعات خانوادگی و دوستانه، سستی به خرج دهد.

 

وی در ادامه گفت: طی 15 ماه سپری شده از ورود پاندمی کرونا به کشور، هر زمان که از سوی مسئولان شاهد اقتدار، تصمیم گیری صحیح و بموقع بوده ایم، مردم با همراهی و تصمیمات، شیب این بیماری را در کشور منفی کرده اند و هرزمان که شاهد تزلزل، تردد و سخنان توخالی بودیم با سردرگم شدن جامعه، شیب بیماری افزایش یافته است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها