5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
 سایت فیفا، پرسپولیس را یکی از مدعیان قهرمانی آسیا معرفی کرد

سایت فیفا، پرسپولیس را یکی از مدعیان قهرمانی آسیا معرفی کرد

سایت فیفا مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کرد که نام یک تیم ایرانی نیز در آن دیده می شود.

اعتمادآنلاین| مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 از امروز چهارشنبه شروع می شود و ایران با داشتن چهار نماینده، پرسپولیس، استقلال، فولاد و تراکتور بیشترین نماینده را در بین تیم های غرب آسیا دارد.

 

به گزارش ایسنا، سایت فیفا در ارزیابی خود از رقابت های این فصل  و معرفی تیم های مدعی نوشت: اولسان هیوندای با توجه به افزایش تعداد تیم ها یکی از مدعیان قهرمانی است و همچنین الهلال عربستان، السد قطر، گوانگژو چین و گامبا اوزاکا ژاپن تیم هایی هستند که می توانند به عنوان قهرمانی برسند.

 

اما اولسان که قصد دارد برای سومین بار در تاریخ خود پس از سال های 2012 و 2020 به فینال برسد در مرحله گروهی کار آسانی در پیش دارد و می تواند به راحتی به مرحله حذفی برسد.

 

پرسپولیس نایب قهرمان سال 2020 نباید کار سختی در مرحله گروهی این دوره از رقابت ها داشته باشد و می تواند به راحتی به مرحله حذفی برسد.

 

الهلال نیز تیم قدرتمندی است که فصل قبل به دلیل کرونا از این رقابت ها کنار گذاشته شد ولی توانایی بالایی برای رسیدن به فینال دارد. السد با هدایت ژاوی تیم خوب و یکدستی دارد که می تواند برای هر حریفی دشوار باشد.

 

فابیو کاناوارو ایتالیایی دیگر قهرمان جام جهانی امیدوار است بتواند راه مربی سابق خود مارچلو لیپی را برود و گوانگژو را برای سومین بار در تاریخ خود به عنوان قهرمانی آسیا برساند. با این حال ، در سال گذشته ، باشگاه چینی نتوانست از مرحله گروهی فراتر رود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها