5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
به‌ کار گیری حدود 500 متر از 1500 متر نرده خط ویژه اتوبوس در خیابان امام خمینی رشت؛ تا‌‌کنون
وعده دیگری که جامه عمل پوشید:

به‌ کار گیری حدود 500 متر از 1500 متر نرده خط ویژه اتوبوس در خیابان امام خمینی رشت؛ تا‌‌کنون

سید محمد احمدی شهردار رشت، گفت: تاکنون قریب به 500 متر از این نرده ها در نقاط پر خطر شهر به کارگیری و نصب شده است که 300 متر از آن ها در محله ولکس و 150 متر نیز در دانشگاه آزاد، جنب شهرک گلها مورد استفاده قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین سید محمد احمدی شهردار رشت، در حاشیه بازدید از محل نصب نرده های جمع آوری شده از بلوار امام خمینی (ره) در محلات ولکس و پل طالشان، اذعان نمود: نرده های خط ویژه اتوبوس در خیابان امام خمینی در بهمن ماه سال گذشته در راستای درخواست های مکرر شهروندان با تاکیدات پلیس راهور و مقامات قضایی شهر به صورت کامل جمع آوری شد و امروز، همانطور که از ابتدا قول داده شد، برای جلوگیری از اتلاف منابع عمومی و تضییع بیت المال، نرده های جمع اوری شده در مکان های مناسب دیگری در سطح شهر نصب گردید.

 

سید محمد احمدی با بیان اینکه نسبت به مطالبات شهروندان و انتظاراتی که از شهرداری رشت وجود دارد بی تفاوت نیستیم، خاطر نشان کرد: بر اساس وعده ای که در زمان جمع آوری نرده های بلوار امام خمینی (ره) به مردم عزیزمان داده شد و بنا به تاکیدات مدیرکل دادگستری و دادستان استان گیلان، شهرداری رشت اقدام به نصب بهینه نرده های جمع آوری شده در نقاط پرمخاطره شهر رشت نمود.

 

سید محمد احمدی در ادامه گفت: تاکنون قریب به 500 متر از این نرده ها در نقاط پر خطر شهر به کارگیری و نصب شده است که 300 متر از آن ها در محله ولکس و 150 متر نیز در دانشگاه آزاد، جنب شهرک گلها مورد استفاده قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه نصب 1000 متر نرده باقیمانده دیگر در دستور کار شهرداری رشت قراردارد، خاطر نشان کرد: با اعلام نقاط پر مخاطره شهر رشت توسط مدیران مناطق پنجگانه شهرداری، این نرده ها جهت بهره برداری در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

 

شایان ذکر است در این بازدید مدیرکل دادگستری و دادستان استان از روند اجرای این کار اظهار رضایت نمودند و حمایت خود را از چنین عملکرد شهرداری اعلام نمودند.

 

منبع: واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها