6/22/2021
سه شنبه، ۰۱ تیر ۱۴۰۰
امنیت کشور به هیچ وجه تعطیل بردار نیست/ مردم به نیروهای مسلح اعتماد دارند
امیر حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش:

امنیت کشور به هیچ وجه تعطیل بردار نیست/ مردم به نیروهای مسلح اعتماد دارند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در ماه‌های اخیر با توجه به شیوع کرونای جهش یافته حدود 97 تا 98 درصد مشمولان وظیفه وارد عرصه خدمت مقدس سربازی شدند؛ که این نشاندهنده اولا اعتماد مردم به نیرو‌های مسلح است و ثانیا نشان می‌دهد که امنیت کشور برای مردم اهمیت دارد.

اعتمادآنلاین|امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش، اظهار داشت: همانطور که به خاطر دارید با پیدایش و شیوع ویروس کرونا اعلام کردیم که پادگان‌ها امن‌ترین مکان‌ها برای افراد هستند امروز نیز آمار‌ها نشان می‌دهد که مراکز آموزشی و نظامی ما پاکترین و امن‌ترین مکان‌ها هستند.

 

به گزارش ایلنا، وی با بیان اینکه دشمنان در همان زمان به دنبال مخدوش کردن فضای رسانه‌ای بودند و می‌خواستند پادگان‌های نیرو‌های مسلح را اماکنی ناامن جلوه دهند، اما امروز با گذشت بیش از یکسال از شیوع ویروس کرونا آمار‌ها نشان می‌دهد که مراکز نظامی ما کمترین ابتلا و بدون آسیب بودند و این به خاطر رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در یگان هاست.

 

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: با توجه به اینکه مراکز آموزشی از تراکم جمعیتی نسبی برخوردار هستند؛ رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی نیز همچون قوانین آموزشی جز وظایف اصلی این مراکز قرار گرفته است و مسئولان اماکن آموزشی ما ملزم به اجرای دقیق و رعایت اصول بهداشتی هستتند.

 

وی با تاکید بر اینکه امنیت کشور به هیچ وجه تعطیل بردار نیست، تصریح کرد: برای امنیت مرز‌ها نیاز به نیروی انسانی آموزش دیده، سلامت و متعهد است که به حمدالله این نیاز از سوی نیرو‌های مسلح کشور تامین می‌شود تا مردم کشورمان در امنیت کامل باشند.

 

دریادار سیاری خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر با توجه به شیوع کرونای جهش یافته حدود 97 تا 98 درصد مشمولان وظیفه وارد عرصه خدمت مقدس سربازی شدند؛ که این نشاندهنده اولا اعتماد مردم به نیرو‌های مسلح است و ثانیا نشان می‌دهد که امنیت کشور برای مردم اهمیت دارد؛ زیرا در این وضعیت جوانان خود را برای تحقق امنیت کشور به پادگان‌ها می‌فرستند و این درواقع مسئولیت ما را در قبال مردم سنگین‌تر می‌کند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها