5/18/2021
سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
مرگ ناشی از کرونا در کیش پس از چهار ماه

مرگ ناشی از کرونا در کیش پس از چهار ماه

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: با فوت یک بانوی 53 ساله ، با علائم ،تنگی نفس، بی حالی، سرفه و تب و لرز و بستری در بیمارستان آمار فوتی ها در کیش از ابتدا تا کنون به 23 نفر رسید.

اعتمادآنلاین| رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با اعلام خبر بیست و سومین فرد فوت شده به دلیل کرونا گفت: با فوت یک بانوی 53 ساله ، با علائم،تنگی نفس، بی حالی، سرفه و تب و لرز و بستری در بیمارستان آمار فوتی ها در کیش از ابتدا تا کنون به 23 نفر رسید.

 

به گزارش ایسنا دکتر رضانیا صبح امروز(14 اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، با توجه به شیوع بالای ویروس و تعداد زیاد موارد مثبت در هفته های گذشته؛ افزود: فرد فوتی دارای بیماری زمینه ای تالاسمی اینتر میدیا بوده که در تاریخ 5 اردیبهشت در بیمارستان بستری و متاسفانه علی رغم همه تلاش‌های انجام شده فوت شدند؛ متوفی سابقه مسافرت به تهران داشته و با بیمار کرونا مثبت هم تماس نداشته است.

 

سخنگوی شورای سلامت کیش با تاکید بر اینکه مردم خصوصا افراد سالمند و بیماران زمینه ای، تا جای ممکن از مسافرت های غیر ضروری خودداری کنند، اعنوان کرد: باید بپذیریم در این شرایط هر بیماری با علائم مشابه باید فرض را بر کرونا گذاشت و این بیماری پیر و جوان نمی‌شناسد.

 

وی همچنین از مردم در خواست کرد از برپایی دورهمی، تجمع، ترددغیرضروری در سطح شهر و خروج بدون ماسک از منزل خودداری کنند.

 

رضانیا در پایان عنوان کرد: آخرین مورد فوت بر اثر کرونا در کیش مربوط  به یک نوزاد مسافر در اوایل دی سال گذشته بود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها