6/24/2021
پنج شنبه، ۰۳ تیر ۱۴۰۰
مجامع بین‌المللی موظف به ورود فوری به مساله فلسطین هستند
سید عمار حکیم در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی:

مجامع بین‌المللی موظف به ورود فوری به مساله فلسطین هستند

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی نوشت: سازمان همکاری اسلامی، اتحادیه عرب و شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل و نهادهای حقوقی و انسانی جهان موظف به موضع‌گیری قاطع و دخالت فوری برای پایان دادن به وضعیت بحرانی و بازگرداندن وضع به مسیر صحیح هستند.

اعتمادآنلاین| سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق، با محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در پیامی اظهار داشت: تحولات امنیتی پرمخاطره‌ای که بیت‌المقدس، غزه و بسیاری از دیگر شهرهای فلسطینی شاهدند، اقدام فراگیر جهانی در حمایت از مظلومیت ملت صبور فلسطین و متوقف کردن طرح گرفتن زمین‌های آبا و اجدادی‌شان از آنها و تعرض به کرامت آنها را ضروری می‌کند.

به گزارش اعتمادآنلاین، وی خطاب به مجامع بین‌المللی تاکید کرد: سازمان همکاری اسلامی، اتحادیه عرب و شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل و نهادهای حقوقی و انسانی جهان موظف به موضع‌گیری قاطع و دخالت فوری برای پایان دادن به وضعیت بحرانی و بازگرداندن وضع به مسیر صحیح هستند.

 

رهبر جریان حکمت ملی عراق در پایان ضمن دعا برای پیروزی مردم فلسطین گفت: خداوند حامی نخستین قبله مسلمانان و سومین حرم الهی و ملت فلسطین و یاور آنها در مسئله عادلانه‌شان باد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها