6/15/2021
سه شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
برگزاری سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری شنبه 22 خرداد / «دغدغه‌های مردم»؛ موضوع مناظره سوم انتخابات ریاست جمهوری

برگزاری سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری شنبه 22 خرداد / «دغدغه‌های مردم»؛ موضوع مناظره سوم انتخابات ریاست جمهوری

روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به برگزاری سومین و آخرین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در روز شنبه 22 خرداد اعلام کرد: موضوع این مناظره بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته «دغدغه‌های مردم» خواهد بود.

اعتمادآنلاین|  موضوع مناظره سوم انتخابات ریاست جمهوری بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته «دغدغه‌های مردم» خواهد بود.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به برگزاری سومین و آخرین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در روز شنبه 22 خرداد اعلام کرد: موضوع این مناظره بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته «دغدغه‌های مردم» خواهد بود.

 

این مناظره شنبه 22 خرداد از ساعت 17 از شبکه‌های یک، خبر، جام جم و سلامت سیما پخش می‌شود که شبکه سلامت همراه با رابط ناشنوایان آن را پوشش می‌دهد و رادیو‌های ایران و انتخابات هم مناظره آخر را همچون دو مناظره قبل مستقیم پخش خواهند کرد.

 

مناظره اول نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شنبه 15 خرداد با موضوع «اقتصادی» و مناظره دوم سه شنبه 18 خرداد با موضوع «فرهنگی، اجتماعی و سیاسی» برگزار شد و هر کدام بیش از سه ساعت طول کشید و مناظره سوم شنبه 22 خرداد ساعت 17 با موضوع «دغدغه‌های مردم» پخش خواهد شد.

 

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته قبل از مناظره دوم نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 15 و 15 دقیقه به این ترتیب وارد محوطه جام جم خواهند شد و بعد از استقبال به صورت زنده و مستقیم پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود: 1.علیرضا زاکانی، 2.محسن رضایی میرقائد،3.محسن مهرعلیزاده، 4.سید ابراهیم رئیسی، 5.عبدالناصر همتی،6. سید امیرحسین قاضی زاده‌هاشمی و 7سعید جلیلی.

 

پیش از آغاز مناظره آخر همانند دو مناظره قبل بر اساس قرعه کشی شماره صندلی نامزد‌ها در آخرین مناظره مشخص خواهد شد.

 

روند ورود، استقبال، مصاحبه و قرعه کشی همانند دو مناظره قبل از ساعت 15 و 15 شنبه 22 خرداد 1400 روی آنتن شبکه‌های یک و خبر سیما خواهد رفت.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها