9/17/2021
جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
حمیدرضا برقعی مهمان امشب «دست در دست»

حمیدرضا برقعی مهمان امشب «دست در دست»

برنامه شبانگاهی «دست در دست» به مناسبت دهه کرامت و نزدیک شدن به میلاد حضرت امام رضا (ع) میزبان سیدحمیدرضا برقعی نویسنده و شاعر جوان آئینی می‌شود.

اعتمادآنلاین| برنامه «دست در دست» شنبه 29 خرداد با حضور سیدحمیدرضا برقعی خالق سه مجموعه شعر و نویسنده سه کتاب روی آنتن می رود.

 

به گزارش مهر، آنچه موجب تمایز آثار برقعی با دیگر شاعران جوان آیینی‌سرای هم نسل اوست، اقبال عمومی اشعار او نزد مخاطب عام و مقبولیت آثارش نزد متخصصان و منتقدان عرصه شعر است.

 

برنامه «دست در دست» به مناسبت دهه کرامت به صورت جُنگِ شاد شبانه و با موضوعات مرتبط با عِرق و عزت ملی به مدت 10 شب روانه آنتن شده و با مهمانانی ویژه به گفتگو می‌پردازد.

 

همچنین موشن ‌گرافی‌ها و گزارش‌هایی با موضوعات مرتبط از دیگر بخش‌های این برنامه است که پخش خواهد شد.

 

«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی است که مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و ... با هم گفتگویی را پیش می‌برند.

 

«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و اجرای سیاوش عقدایی که ساعت 23:30 روانه آنتن می شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها