10/25/2021
دوشنبه، ۰۳ آبان ۱۴۰۰
مهلت خوداظهاری کنکوری‌های 1400 آغاز شد

مهلت خوداظهاری کنکوری‌های 1400 آغاز شد

مهلت خوداظهاری داوطلبان کنکور سراسری 1400 در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز 30 خرداد ماه آغاز شد. داوطلبان می‌توانند تا اول تیر ماه نسبت به تکمیل خوداظهاری خود اقدام کنند.

اعتمادآنلاین| داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1400 دارند، می توانند از امروز یکشنبه 30 خردادماه با مراجعه به درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند.

 

به گزارش ایرنا، به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، این سامانه ویژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ این دسته از داوطلبان می توانند فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری کنند.

 

سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون آنها را در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین می کند و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع داوطلبان می رساند.

 

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات تا سه شنبه اول تیر ماه ادامه دارد.

 

کنکور سراسری 1400 در روزهای 9 تا 12 تیر ماه با یک میلیون و 367 هزار و 852 داوطلب برگزار می شود. توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون از 6 تیر ماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها