9/20/2021
دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
پوستر جشنواره فیلم ونیز 2021 رونمایی شد

پوستر جشنواره فیلم ونیز 2021 رونمایی شد

جشنواره فیلم ونیز ساعتی پیش پوستر هفتادو هشتمین دوره خود را رونمایی کرد.

اعتمادآنلاین| جشنواره فیلم ونیز 2021 با رونمایی از پوستر رسمی این دوره، فیلم پیش افتتاحیه خود را با تم کرونایی معرفی کرد.

 

به گزارش مهر، به نقل از ورایتی، این پوستر توسط لورنزو ماتوتی تصویرگر ونویسنده ایتالیایی طراحی شده و فیلم پیش افتتاحیه نیز ساخته آندرآ سگری فیلمساز ونیزی درباره سرعت انتشار کرونا در سال گذشته است.

 

این فیلم که با عنوان «دو سالانه ونیز: سینما در دوره کووید» به عنوان فیلم پیش افتتاحیه جشنواره 31 آگوست اکران می‌شود، یک روزنگار ویدیویی در باره این است که چگونه ونیز سال پیش در دروان کرونا این رویداد را به صورت فیزیکی برگزار کرد و به تنها جشنواره فیلم بین‌المللی درجه یک دنیا بدل شد که کارش را متوقف نساخت.

 

در شب پیش افتتاحیه خود، جشنواره فیلم ونیز همچنین یک نسخه ترمیم شده از فیلم کلاسیک ایتالیایی «بین معجزه‌ها» محصول 1971 به کارگردانی و بازیگری نینو مانفردی بازیگر بزرگ فقید ایتالیایی را که امسال صدمین سال تولد وی است، به نمایش می‌گذارد.

 

همان طور که پیشتر اعلام شده جشنواره فیلم ونیز یکم سپتامبر کارش را شروع می‌کند و فیلم جدید پدرو آلمادوار با نام «مادران موازی» با بازی پنه‌لوپه کروز فیلم افتتاحیه آن خواهد بود. این فیلم در دوران پاندمی ساخته شده است.

 

هفتاد و هشتمین دوره جشنواره فیلم ونیز از یکم تا 11 سپتامبر (10 تا 20 شهریور) برگزار می‌شود و اسامی فیلم‌های حاضر در آن 26 جولای (4 مرداد) اعلام می‌شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها