9/23/2021
پنج شنبه، ۰۱ مهر ۱۴۰۰
جزئیات واکسیناسیون معلمان و کادر اجرایی مدارس
احمدی لاشکی، معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد؛

جزئیات واکسیناسیون معلمان و کادر اجرایی مدارس

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: سرانجام واکسیناسیون معلمان که طبق اعلام قبلی قرار بود از مرداد آغاز شود، در شرایط کنونی آمارگیری معلمان با همکاری آموزش و پرورش و وزارت بهداشت در حال انجام است.

اعتمادآنلاین| معاون حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت جزئیات واکسیناسیون معلمان و کادر آموزشی مدارس توضیح داد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش درباره سرانجام واکسیناسیون معلمان که طبق اعلام قبلی قرار بود از مرداد آغاز شود، اظهار کرد: در شرایط کنونی آمارگیری معلمان با همکاری آموزش و پرورش و وزارت بهداشت در حال انجام است.

 

او ادامه داد: دولت باید با جدیت وارد عمل شود چراکه اگر واکسیناسیون به درستی صورت نگیرد و به تبع آن بازگشایی مدارس را در سال تحصیلی آینده نداشته باشیم، خسارات جبران ناپذیری به آموزش و پرورش وارد خواهد شد.

 

افتتاحیه اجلاس روسای آموزش و پرورش با حضور رئیس جمهور

 

معاون حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش تصریح کرد: چهارم وپنجم مرداد اجلاس سراسری آموزش و پرورش را پیش رو داریم و امیدواریم در روز افتتاحیه که با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد، ایشان نوید انجام واکسیناسیون سراسری معلمان را بدهند و کار با جدیت دنبال شود.

 

احمدی لاشکی در پاسخ به این پرسش که کدام طیف معلمان مشمول این برنامه واکسیناسیون خواهد شد، تصریح کرد: تمام افرادی که با دانش‌آموزان در ارتباط هستند اعم از معلمان تا کادر اجرایی باید واکسینه شوند و جمعیت آنها حدود یک میلیون نفر می‌شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها