10/27/2021
چهارشنبه، ۰۵ آبان ۱۴۰۰
احسان حدادی از رنکینگ فدراسیون جهانی خارج شد

احسان حدادی از رنکینگ فدراسیون جهانی خارج شد

پیش از این حدادی در جایگاه هفتم جهان قرار داشت اما اکنون نفراتی چون حسین رسولی و صادق صمیمی دارای رنکینگ هستند اما خبری از احسان حدادی نیست. 

اعتمادآنلاین| در جدیدترین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی دوومیدانی، احسان حدادی شاخص‌ترین ورزشکار ایران در این رشته بدون جایگاه است و در واقع از رنکینگ خارج شده است.

 

به گزارش ایسنا، پیش از این حدادی در جایگاه هفتم جهان قرار داشت اما اکنون نفراتی چون حسین رسولی و صادق صمیمی دارای رنکینگ هستند اما خبری از احسان حدادی نیست. 

 

یکی از دلایل این اتفاق می‌تواند تعداد کم مسابقاتی باشد که حدادی شرکت کرده است. ورزشکاران باید در پنج مسابقه که مورد تایید فدراسیون جهانی باشند شرکت کنند تا در رنکینگ قرار بگیرند اما حدادی از سال 2019 و پس از قهرمانی جهان قطر شرایط خوبی نداشت. 

 

او تا تیرماه 1400 در هیچ مسابقه رسمی شرکت نکرد تا اینکه در مرحله اول لیگ باشگاه‌ها پس از حسین رسولی دوم شد. این ورزشکار با وجود مصدومیت کمر و عدم آمادگی راهی المپیک توکیو شد و در آنجا پرتابی به طول 58.98 متر ثبت کرد که بین 16 نفر گروه خود چهاردهم شد و در رده‌بندی نهایی بین 32 ورزشکار در جایگاه 26 قرار گرفت. 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها