10/27/2021
چهارشنبه، ۰۵ آبان ۱۴۰۰
دیزنی قسمت دوم «گشت و گذار در جنگل» را می‌سازد

دیزنی قسمت دوم «گشت و گذار در جنگل» را می‌سازد

کمپانی دیزنی اعلام کرده است قسمت دوم «گشت و گذار در جنگل» را می‌سازد.

اعتمادآنلاین| ادامه‌ای بر فیلم ماجراجویانه دیزنی که برمبنای گشت و گذار در یک پارک تفریحی ساخته شده در دست ساخت قرار می‌گیرد. دیزنی با فروش 100 میلیون دلاری فیلم «گشت و گذار در جنگل» در آمریکا این تصمیم را گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، به این ترتیب دواین جانسون و امیلی بلانت برای یک فیلم ماجراجویانه دیگر بازمی‌گردند تا نقش شخصیت‌های کاپیتان فرانک وولف و مکتشف شجاع دکتر لیلی هوتون را تکرار کنند.

 

انتظار می‌رود کارگردانی فیلم دوم هم بار دیگر به ژائومه کولت-سرا سپرد شود. مایکل گرین که با همکاری گلن فیکارا و جان ریکوآ فیلمنامه فیلم اصلی را نوشتند فیلمنامه ادامه آن را هم می‌نویسد.

 

«گشت و گذار در جنگل» 30 جولای اکرانش را شروع کرد و علاوه بر آن در دیزنی پلاس هم به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفت و با قیمت 30 دلار به فروش رسید. در هفته افتتاحیه این فیلم فروشی 34.2 میلیون دلاری از نمایش در سینماها و فروشی 30 میلیون دلاری از دیزنی پلاس به دست آمد. این فیلم از آن زمان همچنان در گیشه به فروشش ادامه داده و این هفته که پنجمین هفته اکرانش را پشت سر گذاشت به فروش 100 میلیون دلار دست یافت. فروش فیلم در سراسر جهان در این مدت 187 میلیون دلار بوده است.

 

این فروش برای دوران پاندمی قابل قبول بوده است. فروش هفته افتتاحیه «گشت و گذار در جنگل» بالاتر از «هرج و مرج فضایی» با فروش 31 میلیون، «گودزیلا در برابر کونگ» با فروش 31 میلیون، «کروئلا» با فروش 21 میلیون بوده است. با این حال فروش آن با «بیوه سیاه» که 80 میلیون دلار در 3 روز افتتاحیه فروخت یا «سریع و خشمگین 9» که 70 میلیون دلار فروخت قابل مقایسه نیست. با هزینه تولید 200 میلیون دلاری این فروش به معنی موفقیت در دوران عادی محسوب نمی‌شد اما اکنون این فیلم هم به دنباله‌های دیزنی پیوسته است.

 

قابل توجه اینکه فروش «بیوه سیاه» از اکران سینمایی و آنلاین کسب شد اما «سریع و خشمگین 9» تنها در سینماها اکران شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها