10/27/2021
چهارشنبه، ۰۵ آبان ۱۴۰۰
چرا «آنجلینا جولی» پیشنهاد اسکورسیزی را رد کرد؟

چرا «آنجلینا جولی» پیشنهاد اسکورسیزی را رد کرد؟

«آنجلینا جولی» اخیرا در یک مصاحبه از ماجرای رد کردن بازی در فیلم «هوانورد» ساخته «مارتین اسکورسیزی» پرده برداشت.

اعتمادآنلاین| «آنجلینا جولی»، تجربه همکاری با «هروی واینستاین» تهیه کننده  هالیوودی را در سال 1998 در فیلم «بازی با قلب» را تجربه بد توصیف کرد و گفت: دلیل عدم پذیرش بازی در فیلم «هوانورد» ساخته «مارتین اسکورسیزی» نیز حضور  «واینستاین» به عنوان تهیه کننده در این فیلم بوده است.

 

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، او همچنین فاش کرد که برایش سخت بوده که همسر سابقش «برد پیت» نیز در چند فیلم با  «هاروی واینستاین» ( تهیه کننده بد نام هالیوودی) همکاری می کرده است. جدایی  «آنجلینا جولی» و «برد پیت» در سال 2019 نهایی شد اما دعوای حقوقی این دو ستاره هالیوودی برای در اختیار گرفتن حضانت فرزندان همچنان ادامه دارد.

 

ماجرای رسوایی اخلاقی «هاروی واینستین» که اولین بار توسط هفته‌نامه نیویورکر فاش شد، آغاز جنبش‌ Metoo# در هالیوود را موجب شد که هدف آن افزایش توجه به شیوع سوء‌استفاده جنسی از زنان در سینمای هالیوود است.

 

«واینستین» در ابتدا یکی از بنیانگذاران کمپانی «میرامکس» بود که ساخت فیلم‌های موفق و مستقلی چون «داستان عامه پسند» را در کارنامه داشت و سپس به همراه برادرش «باب» در سال 2005 کمپانی فیلمسازی «واینستاین» را راه‌اندازی کردند.

 

وی برای تهیه‌کنندگی فیلم «شکسپیر عاشق» در سال 1998 موفق به کسب جایزه اسکار شد و همچنین برای تهیه‌کنندگی تعداد زیادی از نمایش‌ها هفت بار برنده جایزه «تونی» شده است.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها