10/16/2021
شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰
اصلاح‌طلبان پاسخگو یا مطالبه‌گر؟

اصلاح‌طلبان پاسخگو یا مطالبه‌گر؟

نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب شکست‌خورده اصلاحات و اعتدال مقصر وضع موجود هستند و امروز اجازه مطالبه‌گری ندارند.

اعتمادآنلاین| محمدحسن آصفری عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازی سیاسی جدید اصلاح‌طلبان مبنی بر مطالبه‌گری از دولت سیزدهم گفت: جریان اصلاحات به جای مطالبه‌گری باید پاسخگوی عملکرد هشت سال گذشته خود باشد و اعلام کند چه اقداماتی برای حل مشکلات مردم انجام داده است.

 

به گزارش مهر، نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عملکرد دولت مورد حمایت اصلاح‌طلبان، ارزش پول ملی را در مدت هشت سال به شدت کاهش و تورم را افزایش داده و روابط ایران با کشورهای دنیا و همسایه را به پایین‌ترین سطح خود رساند.

 

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان با اجرای پروژه مطالبه‌گری به دنبال این هستند که مردم عملکرد ضعیف آنها را فراموش کنند، گفت: مطالبه مردم این است که اصلاح‌طلبان نسبت به عملکرد ضعیف دولت تدبیر پاسخگو باشند. تورم، بیکاری، کمبود کالاهای اساسی و افزایش نرخ ارز، نتیجه عملکرد دولت تدبیر است.

 

آصفری گفت: ملت ایران باید حقوق خود را از اصلاح‌طلبان و اعتدالیون مطالبه کنند و احزاب شکست‌خورده اصلاحات و اعتدال که مقصر وضع موجود هستند، اجازه مطالبه‌گری ندارند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها