5/30/2020
شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
در اعتمادآنلاین ببینید:

سایت‌های ارائه‌دهنده تخفیف چقدر با مشتری‌هایشان صادقند؟

با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات نوع زندگی، تخفیف گرفتن و تخفیف دادن هم شکلی نوین به خود گرفته و امروزه سایت‌هایی هستند که به نمایندگی از فروشندگان تخفیف‌هایی برای مشتریان در نظر می‌گیرند و خرید خدمت و یا محصول از طریق این سایت‌ها برای مشتری تخفیف بیشتر و برای فروشنده خریدار بیشتری به ارمغان می‌آورد. اما آیا دو کفه این ترازو برابر است؟

اعتمادآنلاین| تخفیف ویژه، پیشنهاد شگفت‌انگیز، فقط تاپایان امروز، فرصتی تکرارنشدنی و... اینها فقط بخشی از عبارات تحریک‌کننده‌ای استد که از دیرباز برای جلب مشتری بیشتر توسط فروشندگان به کار برده می‌شود. تخفیف گرفتن و چانه زدن بخش جدانشدنی از فرهنگ خریداران ایرانی است و فروشنده یک‌کلام نزد خریدار منفور به حساب می‌آید.


با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات نوع زندگی، تخفیف گرفتن و تخفیف دادن هم شکلی نوین به خود گرفته و امروزه سایت‌هایی هستند که به نمایندگی از فروشندگان تخفیف‌هایی برای مشتریان در نظر می‌گیرند و خرید خدمت و یا محصول از طریق این سایت‌ها برای مشتری تخفیف بیشتر و برای فروشنده خریدار بیشتری به ارمغان می‌آورد.

 

اما آیا دو کفه این ترازو برابر است؟ با وجود این سایت‌ها طبیعتا فروشندگان به مشتری بیشتری دست پیدا می‌کنند، اما آیا حقوق خریداران هم در اینجا رعایت می‌شود؟

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها