8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
مجریان انتخابات به اصل بی‌طرفی توجه ویژه داشته باشند

مجریان انتخابات به اصل بی‌طرفی توجه ویژه داشته باشند

استاندار کرمانشاه گفت: مجریان انتخابات باید به اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری توجه ویژه داشته باشند.

اعتمادآنلاین| هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه، بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره به صیانت از آرای مردم تاکید کرده‌اند و رئیس جمهور و وزیر کشور هم مجریان را به اصل بی‌طرفی در انتخابات دعوت کرده‌اند.

 

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه همگی باید بر مدار قانون حرکت کنیم، گفت: در استان کرمانشاه نیز از مجریان انتخابات می‌خواهیم تمام تلاش خود را برای اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری به‌کار گیرند و فرمانداران و بخشداران باید به این مهم توجه کنند.

 

وی بر لزوم ایجاد شرایط مناسب برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: مردم در تمامی صحنه‌ها و انتخابات همواره دلبستگی و تعصب خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده‌اند و مشارکت حداکثری مردم موجبات اقتدار هر چه بیشتر کشور را فراهم می‌کند.

 

استاندار کرمانشاه گفت: مجریان انتخابات باید با رعایت اصل بی‌طرفی و قانون‌مداری تلاش کنند تا هر چه بیشتر زمینه حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را فراهم کنند، زیرا مشارکت گسترده و حداکثری مردم نشانه اقتدار نظام است.

 

وی تصریح کرد: نقشه راه انتخابات حق‌الناس بودن رای مردم است و مشارکت گسترده سبب ایجاد وحدت و انسجام ملی می‌شود.

 

بازوند گفت: قانون‌مداری، قانون‌پذیری، سلامت انتخابات و بی‌طرفی برای ما اهمیت ویژه دارد.

 

منبع: فارس 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها