4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پوتین با 900 محافظ به سرزمین‌های اشغالی رفت

پوتین با 900 محافظ به سرزمین‌های اشغالی رفت

واحد امنیتی همراه ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در سفر به سرزمین‌های اشغالی به شدت مورد توجه رسانه‌های اسرائیلی قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین| واحد امنیتی همراه ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در سفر به سرزمین‌های اشغالی به شدت مورد توجه رسانه‌های اسرائیلی قرار گرفته است.

روزنامه یدیعوت آحارانوت در گزارشی اعلام کرد: حدود 900 نیروی امنیتی و بادیگارد ولادیمیر پوتین را در سفر به فلسطین اشغالی همراهی می‌کردند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نوشته این روزنامه عبری‌زبان یک هواپیمای «ایلیوشین ای‌ال 76» به همراه یک واحد رهایی گروگان، یک خودروی لیموزین زره‌پوش‌شده و یک واحد از حفاظت ریاست‌جمهوری SBP که تحت امر خدمات امنیتی فدرال فعالیت می‌کند به طور معمول در هر سفر خارجی پوتین او را همراهی می‌کنند.

 

این واحدها معمولاً حلقه‌های دوم و سوم حفاظتی را تشکیل می‌دهند، در حالی که حفاظت از ساختمان‌هایی که رئیس‌جمهور روسیه در آن حضور دارد به عهده حلقه اول است که در نزدیکی اوست.

 

علاوه بر آن یک واحد اطلاعاتی هم پوتین را همراهی می‌کند. این واحد مامور تحلیل تمامی خطرات احتمالی است که رئیس‌جمهور روسیه را تهدید می‌کند. واحد دیگری نیز ماموریت دارد ساختارهای متخاصم یا دشمن را  مشخص و گزارش خود را به مسئولان امنیت پوتین ارائه کند.

 

بادیگاردهای شخصی رئیس‌جمهور روسیه نیز معمولاً از زبده‌ترین افراد انتخاب می‌شوند و در خنثی‌سازی بمب تبحر دارند.

 

علاوه بر آنها یک واحد از ماموران به همراه سگ‌های تعلیم دیده هم در ستون به همراه پوتین حرکت می‌کنند. آنها بر خلاف بادیگاردهای رسمی معمولاً حضور مخفیانه‌ای داشته و فقط در صورت نیاز از خودروهایشان پیاده می‌شوند. در این بین می‌توان پیش‌بینی کرد یک واحد تک‌تیرانداز نیز پوتین را همراهی می‌کنند.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها