6/5/2020
جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
علیه یک نماینده مجلس به دلیل اظهارنظر خلاف واقع درباره هواپیمای اوکراینی اعلام جرم شد/ یک نفر درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراین در بازداشت است
شکرالله بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

علیه یک نماینده مجلس به دلیل اظهارنظر خلاف واقع درباره هواپیمای اوکراینی اعلام جرم شد/ یک نفر درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراین در بازداشت است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: در مراجع قضایی ذی‌صلاح تحت عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه نماینده مجلس، اعلام جرم شده است.

اعتمادآنلاین| شکرالله بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام کرد: در پی مصاحبه حسن نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی با روزنامه همدلی در هفدهم فروردین ماه و بیان اظهاراتی عجیب و غیرمستند و خلاف واقع از سوی ایشان از جمله «در پرونده شلیک به هواپیمای اوکراینی مواخذه و بازداشتی وجود نخواهد داشت و کسی بازداشت نشده است...»، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح توضیحاتی ارائه کرد.

 

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اینکه مفاد مصاحبه خبری صورت گرفته بر خلاف حقیقت و مستندات موجود است، اظهار کرد: در پرونده قضایی تشکیل شده تحقیقات گسترده‌ای به عمل آمده و از مسئولان و افراد دخیل در موضوع نیز تحقیق شده و تاکنون افرادی به عنوان متهم احضار و یک نفر کماکان در بازداشت بسر می‌برد.

 

وی افزود: این مصاحبه، برداشت شخصی ایشان و بدون اطلاع از کم و کیف قضیه بوده است و این گونه اظهارات علاوه بر اخلال در تحقیقات قضایی، موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم می‌نماید.

 

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: از این رو علیه نامبرده در مراجع قضایی ذی صلاح تحت عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی اعلام جرم شده است و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها