8/5/2020
چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
کاراته ایران می‌تواند با سهمیه کامل راهی المپیک شود؟

کاراته ایران می‌تواند با سهمیه کامل راهی المپیک شود؟

کاراته کا تیم ملی کشورمان گفت: عملکرد کاراته ایران در راه کسب سهمیه خوب بود. ما از کشورهای موفق بودیم تا جایی که موفق به کسب 4 سهمیه مردان و زنان شدیم. امیدوارم خدا کمک کند تا با سهمیه کامل راهی المپیک توکیو شویم.

اعتمادآنلاین|امیر مهدی‌زاده  اظهار داشت: امیدوارم در مرحله آخر مسابقات لیگ جهانی و کسب سهمیه المپیک که در پاریس برگزار می‌گردد با آمادگی کامل حضور پیدا کنم و سومین سهمیه آقایان را کسب کنم. من برای کسب سهمیه المپیک به مردم قول داده‌ام و باید آن را عملی کنم تا کاراته کشورمان با حداکثر سهمیه راهی المپیک شود.

 

وی افزود: عملکرد کاراته ایران در راه کسب سهمیه خوب بود. ما از کشورهای موفق بودیم تا جایی که موفق به کسب 4 سهمیه مردان و زنان شدیم. امیدوارم خدا کمک کند تا با سهمیه کامل راهی المپیک توکیو شویم.

 

مهدی‌زاده در خصوص شرایط بدنی خود عنوان داشت: خدارا شکر وضعیت جسمانی خوبی دارم. در حال حاضر تمریناتم را در منزل پیگیری می‌کنم. هر زمانی که باشگاه‌های ورزشی باز شد، آن وقت می‌توانیم تمرینات گروهی خودمان را آغاز کنیم.

 

وی در پایان تصریح کرد: ما هم مثل تمامی ورزشکاران دنیا امیدواریم دوباره به شرایط مسابقات و اردو‌ها برگردیم و این بیماری به اتمام برسد. خیلی از کاراته کاها برای رفتن به روی تاتامی لحظه شماری می‌کنند.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها