8/6/2020
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
حمله کلاغ‌ها به تمرین استقلال

حمله کلاغ‌ها به تمرین استقلال

آخرین تمرین فوتبال استقلال پیش از بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد و بازیکنان این تیم بعدازظهر امروز راهی آبادان خواهند شد.

اعتمادآنلاین|  بازیکنان تیم استقلال پیش از شروع تمرین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پس از عبور از تونل ضدعفونی مورد سنجش علائم ظاهری توسط کادرپزشکی تیم قرار گرفتند و وارد رختکن زمین شماره 2 شدند.


 وریا غفوری هنگام ورود به رختکن در پاسخ به این سؤال که آیا به بازی فردا مقابل صنعت نفت می‌رسد، گفت: بله ان‌شاءالله.

 

 پیش از آغاز تمرین استقلال در زمین شماره 2 کلاغ‌های زیادی حضور داشتند و به همین خاطر فرهاد مجیدی که برای چیدن ابزار تمرین و صحبت با مجید نامجو مطلق وارد زمین شده بود از این مسئله شگفت‌زده شد و حضور زیاد کلاغ‌ها در زمین را به نامجومطلق اعلام و ابراز تعجب کرد.

 

هنگام ورود بازیکنان استقلال به زمین، سیدحسین حسینی به خبرنگاران گفت شما جرأت دارید که به تمرین ما آمدید.

 

بازیکنان استقلال رأس ساعت 11:30 دقیقه وارد زمین چمن شدند.

 

 پیش از شروع تمرین، فرهاد مجیدی برای انتخاب بازیکنان مصاحبه شونده با کلیه آن‌ها مشورت کرد، در این هنگام محمد دانشگر روزبه چشمی را برای مصاحبه به سرمربی تیم معرفی کرد.

 

 طولانی شدن مصاحبه علی کریمی با رسانه‌ها واکنش فرهاد مجیدی را در پی داشت به طوری که خطاب به هافبک تیمش اعلام کرد کتاب را ببند و بیا!

 

 بازیکنان استقلال پس از نرم‌دوی و گرم کردن در دسته‌های مختلف به بازی آقاوسط پرداختند و دروازه‌بان‌های تیم هم زیرنظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاص خودشان را انجام دادند.


بازیکنان استقلال پس از تمرین بازی در فضای فشرده به کار با توپ و سپس بازی درون‌تیمی مشغول شدند.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها