دو عابر ریزش پیاده‌رو در چین چه سرنوشتی پیدا کردند؟ | اعتمادآنلاین
9/26/2020
شنبه، ۰۵ مهر ۱۳۹۹
دور دنیا | دو عابر ریزش پیاده‌رو در چین چه سرنوشتی پیدا کردند؟+ ویدئو
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | دو عابر ریزش پیاده‌رو در چین چه سرنوشتی پیدا کردند؟+ ویدئو

رسانه‌های چینی با انتشار تصاویری از فرو افتادن 2 زن در داخل حفره‌ای در زمین خبر دادند، این حادثه ظاهراً به دلیل شسته شدن خاک بر اثر باران‌های سیل‌آسای اخیر در این منطقه به وقوع پیوسته است. ویدئویی که در فضای مجازی بسیار دیده شد.

اعتمادآنلاین| در این حقیقت که چین طی سال‌های گذشته مرکز عجیب و غریب‌ترین اتفاقات جهان بوده است شکی وجود ندارد؛ در یکی از آخرین اتفاقات عجیب در چین، زمین ناگهان دهان باز کرد و دو زن را در غرب کشور بلعید.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های چینی با انتشار تصاویری از فرو افتادن 2 زن در داخل حفره‌ای در زمین خبر دادند، این حادثه ظاهراً به دلیل شسته شدن خاک بر اثر باران‌های سیل‌آسای اخیر در این منطقه به وقوع پیوسته است. ویدئویی که در فضای مجازی بسیار دیده شد.

 

به نوشته این رسانه‌ها، 2 زن در پیاده‌رو خیابان مشغول قدم زدن بودند که ناگهان زمین زیر پایشان فرو ریخت و آنها را به عمق سه متری زمین پایین کشید.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی «ساینس تایمز» آمریکا هم خبر داد مسئولان چینی تنها بعد از مرخص شدن این 2 زن از بیمارستان اجازه انتشار فیلم و خبر آن را صادر کردند.

 

ماموران آتش‌نشانی شهر چونگ‌کینگ در شمال غربی چین این 2 زن را که دچار کوفتگی و صدمات جزئی شده بودند از عمق حفره خارج و به بیمارستان منتقل کردند.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها