10/29/2020
پنج شنبه، ۰۸ آبان ۱۳۹۹
دور دنیا | 441 دلار هزینه برای عمل پای مرغ!
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | 441 دلار هزینه برای عمل پای مرغ!

2 دامپزشک مصری با هزینه‌ای حدود 12 میلیون تومان پای شکسته یک مرغ را جراحی کردند.‌ آنها با این کار خود اعتراض یا دست‌کم تعجب بسیاری از همکاران‌شان را برانگیختند.

اعتمادآنلاین| 2 دامپزشک مصری با هزینه‌ای حدود 12 میلیون تومان پای شکسته یک مرغ را جراحی کردند.‌ آنها با این کار خود اعتراض یا دست‌کم تعجب بسیاری از همکاران‌شان را برانگیختند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، پایگاه مصری الاخبار اعلام کرد، 2 دامپزشک مصری برای یک مرغ که پایش دچار شکستگی شده بود عمل جراحی‌ای به قیمت هفت هزار جنیه مصری (441 دلار) انجام دادند و هزینه آن را از صاحبش دریافت کردند.

 

دکتر فتحی صهبی مدیر اداره دامپزشکی استان بحرالاحمر مصر در واکنش به این جراحی بسیار پرهزینه اعلام کرد این 2 دامپزشک عضو کادر فعال در مراکز این اداره نبوده و عمل در یک مطب شخصی انجام گرفته است.

 

او در توجیه این اقدام آنها گفت، در دامپزشکی‌های خصوصی مساله اقتصادی حرف اول را می‌زند و این 2 نیز بنا بر درخواست صاحب مرغ این عمل را انجام داده‌اند.

 

به اعتقاد این مدیر، گرچه مرغ پرنده‌ در حال انقراضی نیست یا همچون شاهین ارزش چندانی ندارد، اما ظاهراً صاحبش مصرانه خواهان انجام این عمل بوده است.

 

در این عمل جراحی دامپزشکان از پیچ‌های پلاتین برای ثابت کردن استخوان شکسته پای مرغ استفاده کردند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها