1/28/2021
پنج شنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
یک سیلی محکم به صورت دشمن خواهیم زد / محسن رضایی تهدید می‌کند

یک سیلی محکم به صورت دشمن خواهیم زد / محسن رضایی تهدید می‌کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای ایران «محسن فخری‌زاده» گفت: با تاکید بر ضرورت مجازات این جنایت تروریستی گفت: یک سیلی محکم به صورت دشمن خواهیم زد.

اعتمادآنلاین| دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با خانواده دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده، با تاکید بر ضرورت مجازات این جنایت تروریستی گفت: یک سیلی محکم به صورت دشمن خواهیم زد.
 

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز (یکشنبه، 9آذرماه) با حضور در خانه دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده، ضمن تبریک و تسلیت به همسر، فرزندان و بستگان این شهید والامقام گفت: من برادری عزیز از سبزپوشان سپاه را از دست دادم.

 

وی در این دیدار به همسر صبور و همیشه همراه شهید، گفت: محسن فردی عارف مجاهد و دانشمند بود. از اول ورود به سپاه، با عرفان الهی و اشعار حافظ اُنس داشت و در مبارزه با ضد انقلاب، در کردستان و حضور در دفاع مقدس پیشگام بود و در پیشرفت هسته‌ای و عبور از مرز‌های دانش فیزیک هسته‌ای نقش قاطع و جدی داشت.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: حداقل سیلی ما به آمران این جنایت تروریستی این است که دولت ما اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند و سازمان انرژی هستهای، رژیم بازرسی‌ها را مورد تجدیدنظر قرار دهد و فوراً اقدامات حداقلی نظیر تعلیق پخش آنلاین دوربین‌ها، کم کردن یا تعلیق بازرسان و اعمال محدودیت‌هایی در دسترسی بازرسان به سایت‌ها و دانشمندان هسته‌ای ایران را در دستورکار قرار دهد.

 

رضایی گفت: هیچ دلیلی ندارد هنگامی که آمریکا و اروپا به طور رسمی و عملی از برجام خارج شده‌اند، دولت و مجلس ما درباره NPT و پرتکل الحاقی و برجام هیچ بررسی مجدد و تجدیدنظری نداشته باشد.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه رژیم صهیونیستی و عربستان قصد دارند از آخرین روز‌های حیات سیاسی ترامپ در جنگ افروزی استفاده کنند، مانع از مجازات جدی آمران و عاملان ترور دانشمند برجسته هسته‌ای ما نخواهد شد.

 

رضایی افزود: در دیپلماسی انقلابی، مجازات متناسب و سیلی بزرگ هست و از جنگ جلوگیری می‌شود، ولی در دیپلماسی سازشکارانه، مجازات و اجرای عدالت کنار گذاشته می‌شود که جنگ نشود و غالباً تاریخ نشان داده دیپلماسی سازش یا کشور را تسلیم می‌کند و یا آن را با جنگ مواجه می‌کند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: همان‌طور که قبلاً گفتم خروش انقلابی ما به زودی آمران و عاملان این جنایت و تک تک آن تارنشینان روسیاه تاریخ را با سیلی بزرگ از سریر قدرت پایین می‌کشد و زلزال سهمگین و ابابیل فولادین اقتدار ملت ایران دیر یا زود بر آن‌ها فرود خواهد آمد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها