4/19/2021
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
فائوچی: آمریکا یکی از 3 واکسن کرونا را بپذیرد

فائوچی: آمریکا یکی از 3 واکسن کرونا را بپذیرد

متخصص ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا، مردم این کشور را به تزریق یکی از سه واکسن ویروس کرونا بخصوص واکسن جانسون و جانسون تشویق کرد و از آمریکایی‌ها خواست یکی از سه واکسن ویروس کرونا را بپذیرند.

اعتمادآنلاین| متخصص ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا به دلیل وضعیت مرگبار کرونا در این کشور مردم را تشویق به تزریق یکی از سه واکسن کرونا کرد.
 

فائوچی از آمریکایی‌ها خواست یکی از سه واکسن ویروس کرونا را بپذیرند.

 

دکتر آنتونی فائوچی، متخصص ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا، مردم این کشور را به تزریق یکی از سه واکسن ویروس کرونا بخصوص واکسن جانسون و جانسون تشویق کرد.

 

واکسن کرونای جانسون روز شنبه از سوی دولت آمریکا تایید شد.

 

رئیس موسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا، تاکید کرد: مردم باید یکی از مواردی را که بیشتر در دسترس آن‌ها است استفاده کنند. او گفت: مطالعات برای تعیین اثربخشی این واکسن‌ها و ایمنی آن‌ها برای کودکان زیر 18 سال، در حال انجام است.

 

فائوچی اظهار کرد: دانش آموزان دوره ابتدایی می‌توانند در پایان سال یا ابتدای سال آینده و دانش آموزان دبیرستان در پاییز واکسن کرونا دریافت کنند.

 

متخصص ارشد بیماری‌های عفونی به آمریکایی‌ها توصیه کرد که منتظر برخی از واکسن‌های کووید-19 باقی نمانند و هر نوع واکسنی را که در دسترس بود، تزریق کنند.

 

 بیش از نیم میلیون نفر در آمریکا تاکنون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها