4/15/2021
پنج شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
لوایح چهارگانه FATF مصداق قاعده نفی سبیل است
روح‌الله عباسپور، نماینده مجلس:

لوایح چهارگانه FATF مصداق قاعده نفی سبیل است

یک نماینده مجلس گفت: همه لوایح چهارگانه FATF مصداق قاعده نفی سبیل است، زیرا این قرارداد‌ها یک قرارداد استمعاری است و باعث می‌شود که یک کشور مسلمان مطیع تحت اوامر کشور‌های بیگانه شود از این رو درحال فشار آوردن به ایران هستند تا این لوایح تصویب شود. 

اعتمادآنلاین| نماینده بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی درباره نامه بیش از 200 نماینده مجلس به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رد لوایح FATF خبر داد. 
 

روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی درباره نامه بیش از 200 نماینده مجلس به آیت‌الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رد لوایح FATF خبر داد.

 

وی با اشاره به آیه نفی سبیل قرآن کریم، گفت: هر قرارداد و توافقنامه‌ای که باعث شود غیرمسلمان و بیگانه بر مسلمان تسلط پیدا کند باید مانع از آن شد.

 

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: همه لوایح چهارگانه FATF مصداق قاعده نفی سبیل است، زیرا این قرارداد‌ها یک قرارداد استمعاری است و باعث می‌شود که یک کشور مسلمان مطیع تحت اوامر کشور‌های بیگانه شود از این رو درحال فشار آوردن به ایران هستند تا این لوایح تصویب شود. 

 

عباسپور با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی با تصویب لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالف است، تصریح کرد: امروز 200 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای از ایت الله آملی لاریجانی درخواست کردند که در جلسه آتی مجمع تشخیص مصلحت نظام لوایح FATF را رد کرده و مانع از تصویب شدن آن شوند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها