7/29/2021
پنج شنبه، ۰۷ مرداد ۱۴۰۰
تردد در حد فاصل تهران با شهرهای مجاور محدودیتی ندارد / محدودیت تردد در مبادی ورودی و خروجی تهران اجرا می‌شود
عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا:

تردد در حد فاصل تهران با شهرهای مجاور محدودیتی ندارد / محدودیت تردد در مبادی ورودی و خروجی تهران اجرا می‌شود

معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: تردد در حد فاصل تهران با شهرها و شهرک ها مجاور تهران محدویتی ندارد و رانندگان در این 6 روز تعطیلی برای تردد به این مناطق جریمه نخواهند شد حتی اگر مقصد مورد نظر بعد از عوارضی تهران باشد.

اعتمادآنلاین| تعطیلی 6 روزه ی تهران در حال اجراست و در این میان تردد های بین شهری خصوصا در شهر ها قرمز و نارنجی ممنوع است و مأموران پلیس راهور مأموریت دارند که با خروج و ورود خودروهای بومی از شهر ها جلوگیری کنند، همچنین اعلام شده است تمامی مجوز های تردد بین شهری که برای مدت تعطیلی 6 روزه تهران و البرز صادر شده است، تا اطلاع ثانوی معلق است و رانندگان حتی با داشتن مجوز تردد هم نمی توانند به شهر های تهران و البرز وارد شود و یا خارج شوند. اما در این راستا برای بسیاری از افراد سوال شده است که آیا می توان برای رفتن به فرودگاه امام خمینی(ره) از تهران بدون اعمال جریمه خارج شد؟ ما برای این پاسخ به این پرسش به سراغ معاون اجتماعی پلیس راهور رفتیم.

 

به گزارش برنا، عین الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت تردد در مبادی ورودی و خروجی تهران اجرا می شود.

 

او با بیان اینکه افرادی که مسافر هستند و بلیت دارند می توانند برای رفتن به فرودگاه امام خمینی (ره) از عوارضی تهران خارج شوند و اعمال جریمه ای برای آن ها انجام نخواهد شد، افزود: همچنین بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) در ایستگاه نعلبندان مجدد ایستگاه های بازرسی پلیس راهور وجود دارد و مأموران از خروج خودروها از تهران جلوگیری می کنند.

 

جهانی تصریح کرد: تردد در حد فاصل تهران با شهرها و شهرک ها مجاور تهران محدویتی ندارد و رانندگان در این 6 روز تعطیلی برای تردد به این مناطق جریمه نخواهند شد حتی اگر مقصد مورد نظر بعد از عوارضی تهران باشد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها