7/4/2020
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹
فعالان اقتصادی در تداوم ثبات ارزی نقش آفرین باشند
حسین مدرس‌خیابانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:

فعالان اقتصادی در تداوم ثبات ارزی نقش آفرین باشند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایط تلاطم ارزی پنج شش ماهه گذشته طوری بود که همگان ضرر کردند ولی اکنون باید همه برای تداوم وضعیت موجود تلاش کنند.

اعتمادآنلاین| حسین مدرس‌خیابانی، قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت روز جمعه در نشست هم اندیشی برون رفت از رکود اقتصادی با محوریت تجارت خارجی استان بوشهر افزود: در این راستا باید جلوی بخشنامه‌های خلق الساعه و مخل حوزه کار فعالان اقتصادی نیز گرفته شود.

 

وی بیان کرد: اکنون باید ببنیم چه فشار و تهدیدهای بی سابقه‎ای به کشور اعمال شده بود که اکنون باید رفته رفته برای بی اثر کردن این تلاطم تلاش کرد.

 

مدرس‌خیابانی ادامه داد: در مقطعی دشمنان کمر به نابودی بسته بودند اما نشد و کشور اکنون در حال تداوم مسیر خودش است.

 

 قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: شرایط اکنون به گونه‎‌ای است که برخی از از فعالان اقتصادی دعا می‎کنند این وضعیت نفروختن نفت، عدم اتکا به درآمدهای نفتی و ویژه دیدن شدن تولید ادامه پیدا کند.

 

مدرس‌خیابانی ادامه داد: شرایط سخت است ولی با این وجود اهتمام دولت همکاری با بخش خصوصی و پیشبرد اهداف آنها است.

 

وی افزود: این جور که انتظار داشته باشیم سیستم چابک باشد نیست که عمده دلایل آن نیز اتفاق های بود که در مقطعی ارتباط با خودروها و گوشی‌های تلفن همراه رخ داد.

 

مدرس‌خیابانی ادامه داد: با وجود اهتمام دولت برای همکاری با بخش خصوصی برخی خواسته‌های فعالان اقتصادی قابل اعتنا نیست و آنان باید چنین وضعیتی را درک کنند.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها