6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
ترامپ دچار خطای راهبردی شد/ جمهوری خواهان و دموکرات‌ها خواستار مذاکره با ایران هستند
فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

ترامپ دچار خطای راهبردی شد/ جمهوری خواهان و دموکرات‌ها خواستار مذاکره با ایران هستند

فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بعد از حمله ایران به پایگاه عین الاسد، جمهوری خواهان و دموکرات ها درصدد تحت فشار قرار دادن ترامپ برای آغاز مذاکره با کشورمان هستند.

اعتمادآنلاین|حشمت الله فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در رابطه با پیشنهاد مذاکره بدون شرط آمریکایی ها با کشورمان، گفت: بعد از حمله ایران به پایگاه عین الاسد که نخستین ضربه نظامی به آمریکا بعد از دوران جنگ جهانی دوم بود، موضوع آغاز مذاکره با ایران به طور جدی در میان جمهوری خواهان و دموکرات ها مطرح شد.

 

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع این افراد اعتقاد دارند که چالش بین کشورمان و آمریکا بی انتها است لذا افراد از دولت خواستند که ترامپ بپذیرد با ایران مذاکره کند.

 

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد هم اکنون شرایط موضوع مذاکره با گذشته فرق دارد زیرا دولتمردان و کارشناسان آمریکایی به خوبی دریافتند ایران دیگر ضعیف نیست.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: علی رغم اینکه صحبت از مذاکره بدون پیش شرط مطرح است اما ترامپ دچار خطای راهبردی شده است؛ در واقع آمریکایی ها تلاش کردند از سقوط هواپیمای اوکراینی برای تضعیف موقعیت ایران استفاده کنند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: می توان گفت به رغم اینکه جنگ بین دو کشور ایران و آمریکا منتفی است، اما مسئله مذاکره نیز در شرایط کنونی راهبرد به حساب نمی آید.

 

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا بدون اشاره به چهار دهه تداوم خصومت‌های واشنگتن علیه تهران در ادعائی مضحک مدعی شد که ترامپ هنوز هم آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است!

 

منبع: خانه ملت

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها