7/12/2020
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
قم جسارت اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور را داشت
مجتبی ذوالنور نماینده قم:

قم جسارت اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور را داشت

نماینده قم تاکید کرد: زمانی که کرونا در شهر‌های مختلف ما وجود داشت تنها استانی که در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد، قم بود. قم تنها استانی بود که جسارت اعلام شیوع ویروس کرونا را در کشور داشت.

اعتمادآنلاین| شیوع ویروس کرونا در ایارن از قم آغاز شد و حالا وضعیت قم زرد اعلام شده است. به همین دلیل نماینده قم می گوید در زمینه مقابله با ویروس کرونا باید قم مورد تقدیر قرار گیرد. زمانی که کرونا در شهر‌های مختلف ما وجود داشت تنها استانی که در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد، قم بود. قم تنها استانی بود که جسارت اعلام شیوع ویروس کرونا را در کشور داشت.


 نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه قم در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد، گفت: امروز وضعیت قم زرد اعلام شده است و بعضی روز‌ها حتی فوتی هم نداریم.


حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در ارزیابی خود از شیوع ویروس کرونا در استان قم گفت: به حول قوه الهی تقابل استان قم با شیوع ویروس کرونا بسیار قوی بوده و این قوت همچنان استمرار دارد.

 

وی با بیان اینکه قم در زمینه مقابله با ویروس کرونا باید مورد تقدیر قرار گیرد، تاکید کرد: زمانی که کرونا در شهر‌های مختلف ما وجود داشت تنها استانی که در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد، قم بود. قم تنها استانی بود که جسارت اعلام شروع ویروس کرونا را در کشور داشت.

 

ذوالنور با اشاره به اینکه قم گره مواصلاتی 17 استان کشور است اظهار داشت:  قم فقط یک جمعیت یک میلیون و 300 هزار نفری نیست و اگر ما امروز تعدادی بستری در قم داریم به دلیل غربالگری است که در هفت ورودی شهر قم انجام می‌شود.

 

این نماینده مجلس گفت: با همه این اوصاف امروز وضعیت قم زرد اعلام شده است و بعضی روز‌ها حتی فوتی هم نداریم.

 

ذوالنور تصریح کرد: فضای مقابله با کرونا در قم نسبت به سایر استان‌ها بسیار بهتر و مطلوب بوده است و ان‌شاء‌الله روز به روز هم این وضعیت بهتر شده تا اینکه ما به وضعیت سفید دست پیدا کنیم.
 

 

منبع: میزان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها