10/20/2020
سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹
کاهش تردد بیش از 50 درصد در استان تهران

کاهش تردد بیش از 50 درصد در استان تهران

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از تردد روان و عادی در مسیرهای داخل استان خبر داد و گفت: نسبت به روزهای گذشته و پیش از اعمال محدودیت‌های کرونایی، در بیست و چهار ساعت گذشته، شمار تردد خودروها در مسیرهای استان تهران بیش از 50 درصد کاهش یافت.

اعتمادآنلاین| عادل مصدقی معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: بطور میانگین آمار تردد روزانه خودروها در مسیرهای داخل استان تهران بیش از 500 هزار خودرو توسط دوربین‌های تردد شمار ثبت می‌شد که این آمار در 24 ساعت گذشته به زیر 200 هزار خودرو رسیده است.

 

وی افزود: در 24 ساعت گذشته در آزاد راه تهران- کرج که بیشترین تردد خودروها را در سطح استان به خود اختصاص می‌داد 123 هزار و 708 خودرو تردد داشته‌است که بطور میانگین نسبت به روزهای گذشته حدود 40 تا 50 درصد کاهش تردد در این مسیر داشتیم.

 

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: در مسیر تهران- شهریار 103 هزار و 653 خودرو و همچنین در آزاد راه تهران- ساوه نیز 95 هزار و 881 خودرو تردد داشته‌اند.

 

وی به میزان تردد در مناطق شمالی و کوهستانی استان تهران نیز اشاره کرد و افزود: در مسیر دماوند- فیروزکوه 52 هزار و 82 خودرو، رودهن- دماوند 50 هزار و 392 خودرو و همچنین کمربندی جنوبی رودهن 56 تردد هزار و 14 خودرو ثبت شده که در مقایسه با روز چهارشنبه هفته گذشته نیز در این مسیرها کاهش 40 تا 50 درصدی تردد خودروها را شاهد هستیم.

 

مصدقی ادامه داد: از بامداد تا ساعات پایانی چهارشنبه هفته گذشته 272 هزار و 902 خودرو ورودی و همچنین 368 هزار و 605 خودرو خروجی داشتیم.

 

وی با بیان اینکه هم اکنون تردد خودروها در تمامی مسیرهای استان به ویژه مسیرهای منتهی به پایتخت بصورت روان و عادی است، افزود: در مسیرهای شمالی و کوهستانی استان تهران از جمله مسیرهای هراز، پردیس، دماوند و فیروزکوه به سمت تهران و برعکس ترافیک عادی و روان است.

 

معاون راهداری استان تهران با بیان اینکه هیچ محدودیت ترافیکی در این مسیرها اعمال نمی‌شود خاطرنشان کرد:در سایر مسیرها از جمله آزادراه‌های کرج، ساوه، پاکدشت و شمال به سمت تهران تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.

 

وی به رانندگان توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در تمامی مسیرهای کشور با سامانه 141 تماس بگیرند.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها