5/28/2020
پنج شنبه، ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
تمرین اختصاصی کالدرون با جونیور در روز غیبت باقری
تمرین پرسپولیس:

تمرین اختصاصی کالدرون با جونیور در روز غیبت باقری

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان عملکرد مهاجم برزیلی خود را زیر ذره‌بین قرار داد و چندین بار نکاتی را به او گوشزد کرد.

اعتمادآنلاین|تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 11 پس از پنج روز تعطیلی با حضور هواداران و اصحاب رسانه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

 

تمرین امروز پرسپولیس نخستین جلسه از تمرین این تیم پس از پنج روز تعطیلی و بعد از شکست مقابل شهر خودرو در هفته ششم لیگ برتر بود.

 

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دقایقی قبل از شروع تمرین با پزشک تیم در کنار زمین مشغول صحبت بود.

 

 تمرین با صحبت‌های کالدرون برای بازیکنان آغاز شد و سپس زیر نظر مربی بدنساز به دویدن دور زمین و حرکات نرمشی و گرم کردن پرداختند.

 

در ادامه بازیکنان برای کارهای بدنسازی به سالن رفتند و پس از 15 دقیقه کار بدنسازی مجدداً به زمین برگشتند. در ادامه تمرینات تاکتیکی، بازی آقاوسط، پاسکاری و کارهای ترکیبی در دستور کار قرار گرفت و فوتبال در نیمه زمین هم بخش پایانی تمرین شاگردان کالدرون بود.

 

 کمتر از 100 هوادار پرسپولیس از نزدیک نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بودند.

 

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد نادری، احمد نوراللهی و وحید امیری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در تمرین امروز غایب بودند.

 

بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس هم بخاطر حضور در اردوی تیم ملی عراق غایب بود.

 

 کریم باقری مربی پرسپولیس هم در تمرین امروز غایب بود.

 

در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس یکی از هواداران پرسپولیس رو به سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و علی علیپور گفت شما بزرگ‌ترهای تیم هستید و همیشه پای شما و پرسپولیس هستیم و از این تیم تا آخر حمایت می‌کنیم.

 

جونیور براندائو، مهاجم برزیلی پرسپولیس که این روزها به خاطر عملکرد ضعیفش به او انتقاد می‌شود در تمرین امروز پرسپولیس زیر ذره‌بین کالدرون قرار داشت و بارها در خصوص نکات تاکتیکی با این بازیکن برزیلی صحبت کرد.

 

هواداران تیم پرسپولیس در ادامه به تشویق کادرفنی و بازیکنان پرداختند.

 

سه دروازه‌بان حاضر در تمرین امروز زیر نظر مربی دروازه‌بان سرخپوشان محسن سیدی به تمرینات اختصاصی روی آوردند.

 

شجاع خلیل‌زاده، مدافع پرسپولیس به خاطر مصدومیت امروز زیر نظر پزشک کار درمانی انجام داد.

 

تیم فوتبال پرسپولیس برای حفظ آمادگی هرچه بیشتر خود در ادامه مسابقات لیگ برتر دوشنبه هفته آینده در دیداری دوستانه که به احتمالاً فراوان با یکی از تیم لیگ برتر باشد، به میدان خواهد رفت.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها