4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
جامعه قدردان زحمات همه معلمان در سراسرکشور خواهد بود/ به احترام معلم آستارایی می‌ایستم
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش:

جامعه قدردان زحمات همه معلمان در سراسرکشور خواهد بود/ به احترام معلم آستارایی می‌ایستم

وزیر آموزش و پرورش در پیام توئیتری، مطرح کرد: به احترام معلمی که 17 سال پس از بازنشستگی هنوز عشق معلمی در وجودش است، می‌ایستم.

اعتمادآنلاین| محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، در پیامی توییتری با درج هشتگ " #آیلاند_همان_آنلاین_است" با اشاره به تلاش معلم آستارایی، نوشت:« به احترام معلمی که 17 سال پس از بازنشستگی هنوز عشق معلمی در وجودش است و با تلاش فراوان در حال کار با تکنولوژی‌های روز است برپا!

 

‏وی افزود: خودم هم ایستاده در تماس تلفنی با خانم صفایی مراتب احترام و افتخارم را به ایشان ابلاغ کردم.»

 

وزیرآموزش‌وپرورش همچنین در تماس تلفنی با معلم آستارایی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های این معلم جهت استمرار فعالیت‌های یادگیری در ایام تعطیلی مدارس، گفت:‌ کسی که در مسیر عشق معلمی و خدمت به دانش آموزان قدم برمی‌دارد؛ اگر سرزنشی شود، نباید اهمیت داشته باشد.

 

وزارت آموزش‌وپرورش، ظهر امروز محسن حاجی میرزایی در تماس تلفنی با معلم آستارایی، اظهارکرد: خواهان دیدن شما هستم تا به صورت حضوری از تلاش و زحمات شما قدردانی ‌کنم.

 

وی درباره سنوات خدمت و حضور این معلم در آموزش ‌و پرورش پرسید و ‌تصریح کرد: از اینکه می‌بینم شما با احساس مسئولیت تلاش می‌کنید تا بادانش آموزانتان با فنّاوری‌های جدید در دوره‌ای که نمی‌توانند در مدرسه حضورداشته باشند ارتباط برقرار می‌کنید و به آن‌ها آموزش دهید، احساس افتخار می‌کنم.

 

وزیرآموزش‌وپرورش بابیان اینکه شما معلمی هستید که باگذشت 17 سال از بازنشستگی با اشتیاق به کار خود ادامه می‌دهید، گفت: باید به این کار خود افتخار کنید؛ همان‌طور که ما و همه فرهنگیان به شما افتخار می‌کنیم چراکه تلاش می‌کنید تا هرچه بهتر و مناسب‌تر بادانش آموزانتان ارتباط برقرار کنید.

 

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: اگر کسی که در مسیر عشق معلمی و خدمت به دانش آموزان کشور قدم برمی‌دارد مورد کم لطفی برخی افراد قرار می‌گیرد؛ نباید به آن اهمیت دهد چراکه مهم این است که شما کار بزرگی را انجام می‌دهید و قطعا جامعه قدردان زحمات همه معلمان در سراسرکشور خواهد بود.

 

وی در پایان گفت: به‌عنوان همکار فرهنگی به شما افتخار می‌کنم و امیدوارم پس از گذر از دوره شیوع کرونا ملاقات حضوری با شما داشته باشم.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی؛ خانم صفایی 47 سال سابقه خدمت در آموزش‌وپرورش دارد و 17 سال پس از بازنشستگی به حرفه معلمی خود ادامه داده است و در حال حاضر در آستارا معلم پایه ششم است.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها