6/5/2020
جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
چه کسی  جانشین «نبی» در هیئت مدیره پرسپولیس می‌شود؟

چه کسی جانشین «نبی» در هیئت مدیره پرسپولیس می‌شود؟

با استعفای مهدی محمدنبی از هیئت مدیره پرسپولیس، حالا وزارت ورزش بیش از پیش به دنبال تکمیل تیم مدیریتی سرخپوشان پایتخت است.

اعتمادآنلاین| وزارت ورزش باید برای تکمیل هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی به یک جمع‌بندی برسد و مدیران جدیدی را به این مجمع کوچک معرفی کند.


بعد از استعفای ایرج عرب و مهدی محمدنبی، حالا هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس تنها 3 عضو رسمی دارد؛ مهدی رسول‌پناه، علی رغبتی و مهرداد هاشمی. البته یکی از اعضای هیئت مدیره به منابع خبری گفته بود با استعفای عرب موافقت نشده و این فرد هنوز عضوی از کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود، اما عرب نه تنها در جلسات شرکت نمی‌کند بلکه در مجمع سالانه باشگاه در اسفندماه هم غایب بود و غیبت‌هایش به جایی رسید که نزدیکان وزارت ورزش تأکید کردند عرب دیگر به پرسپولیس بازنمی‌گردد.

 

به هر حال، وزارت ورزش باید دو عضو دیگر به هیئت مدیره پرسپولیس اضافه کند و هواداران در انتظار معارفه فردی اقتصاددان و درآمدساز هستند، اما اعضای جدید، به کرسی مدیرعاملی باشگاه نمی‌رسد زیرا رسول‌پناه در این پست به کار خود ادامه می‌دهد و هر تغییری را در هیئت مدیره ببینیم، امکان کنار رفتن رسول پناه از پست ریاست هیئت مدیره و سرپرستی مدیرعاملی وجود ندارد. در همین ارتباط شنیده می‌شود رضا درویش مدیرعامل سابق باشگاه سایپا شانس زیادی برای عضویت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دارد. درویش دوست دیرین علی پروین اسطوره پرسپولیس است که در چند سال گذشته اخبار زیادی مبنی بر مدیرعاملی احتمالی او در تیم پرطرفدار تهرانی به گوش می‌رسید، اما هرگز به سرانجامی نرسید. حالا هم با توجه به جدایی محمدنبی ازپرسپولیس و رفتن او به فدراسیون فوتبال، رضا درویش شانس عضویت در هیئت مدیره این باشگاه است، اما برای مدیرعاملی هیچ شانسی برابر مهدی رسول‌پناه دوست صمیمی وزیر ورزش نخواهد داشت!

 

منبع: خبرورزشی

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها