4/8/2020
چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
دو قهرمان سابق کاراته ایران به کرونا مبتلا شدند

دو قهرمان سابق کاراته ایران به کرونا مبتلا شدند

مجید عبدالحسینی ملی‌پوش سابق کاراته ایران و دارنده مدال طلای آسیا بدلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان کامکار قم بستری است اما مهدی عموزاده اولین طلایی کاراته ایران در رقابت های جهانی پس از ابتلا به کرونا و با بهبود وضعیت جسمانی از بیمارستان ترخیص شد.

اعتمادآنلاین| در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و نقاط مختلف جهان، تعداد زیادی از افراد به این ویروس مبتلا و تعدادی نیز جان خود را از دست دادند.

 

تاکنون در استان قم نیز به عنوان یکی از استان‌های اصلی درگیر این ویروس متاسفانه تعداد زیادی از هموطنان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

 

مجید عبدالحسینی ملی‌پوش سابق کاراته ایران که مدال‌های طلا، نقره و برنز آسیا، مدال‌های طلای رقابت‌های ستارگان جهان و دیگر رویدادهای بین‌المللی را در کارنامه خود دارد، به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان کامکار قم بستری شده است. عبدالحسینی سرمربیگری تیم ملی کاراته چین را نیز در کار نامه خود دارد.

 

همچنین مهدی عموزاده ملی‌پوش سابق کاراته ایران و اولین طلایی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود با بهبود وضعیت جسمانی از بیمارستان کامکار قم ترخیص شد.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها