6/21/2021
دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
وزیر احمدی‌نژاد داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شد

وزیر احمدی‌نژاد داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شد

وزیر سابق تعاون در یک نشست خبری برای انتخابات 28 خرداد ریاست جمهوری اعلام نامزدی کرد و مشارکت در انتخابات را عزت بزرگ توصیف کرد و گفت: از معلمی ساده شروع کردم و در دولت‌های نهم و دهم به وزارت رسیدم و مشاور رییس‌جمهور در آمریکای لاتین بودم.

اعتمادآنلاین| وزیر سابق تعاون در یک نشست خبری برای انتخابات 28 خرداد ریاست جمهوری اعلام نامزدی کرد.

 

به گزارش انتخاب، محمد عباسی روز سه‌شنبه در نشست خبری در باشگاه خبرنگاران، مشارکت در انتخابات را عزت بزرگ توصیف کرد و گفت: از معلمی ساده شروع کردم و در دولت‌های نهم و دهم به وزارت رسیدم و مشاور رییس جمهور در امریکای لاتین بودم.

 

این دولتمرد سابق افزود: کسانی که در این عرصه می‌خواهند ورود کنند باید راهکارهای رفع مشکلات را بدانند. در این دوره احساس می‌کنم باید در انتخابات این دوره حضور داشته باشم. در این دوره چالش‌های متعددی کشور را درگیر کرده است و به همین دلیل باید در این شرایط باید وارد صحنه شوم. با این حال این مردم شریف تعیین کننده همه چیز هستند.

 

عباسی ادامه داد: تمامی زمینه‌های اجرایی و سنگینی همه بخش‌های اجرایی را در مدیریت شهرستان، استان و ملی را تجربه کردم.

 

وی وضع موجود جامعه را نگران کننده توصیف کرد و انگیزه خود از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را نوسازی نظام اجرایی دانست.

 

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری قرار است همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 28 خرداد برگزار شود.

 

محمد عباسی 63 ساله نماینده ادوار مجلس، آخرین وزیر تعاون و نخستین وزیر ورزش و جوانان دارای مدرک دکتری مدیریت آموزش عالی و همچنین مدیریت استراتژیک است. او اسفند 99 از حضور خود به عنوان نامزد داوطلبی رییاست جمهوری خبر داده بود.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها